صفحه اصلی/اخبار/افزایش ۱۴۷ درصدی واردات جو از روسیه

آخرین خبرها

چرا ما ؟

  • شرکت خزرترک شرکت خزر ترک بعنوان يكي از شركتهاي پيشرو در زمينه توليد فراورده هاي غذائي در سال ١٣٧١ در شهر صنعتي سومقاييت آذربايجان تاسيس…
  • تامين نيازهاي كشورهاي همسايه به انواع گندم انساني و اقلام ديگري نظير محصولات متنوع خوراك دامي چون جو، ذرت، انواع كنجاله آفتابگردان، كنجاله كلزا، سبوس…
11 خرداد

 

در بازه زمانی جولای تا مارس ۱۸-۲۰۱۷ میزان خرید جوی ایران از روسیه ۱۴۷ درصد نسبت به کل سال مالی ۱۷-۲۰۱۶ رشد داشت و رکورد بیشترین میزان خرید از روسیه را شکست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری بلک سی گرین، آمارهای موسسه یو کی آر آگرو کنسالت نشان می دهد میزان واردات جوی ایران از روسیه در فصل جاری به دلیل افزایش مصرف داخلی به شدت افزایش یافته است.
در بازه زمانی جولای تا مارس 18-2017 میزان خرید جوی ایران از روسیه 147 درصد نسبت به کل سال مالی 17-2016 رشد داشت و رکورد بیشترین میزان خرید از روسیه را شکست.
به صورت سنتی قزاقستان بزرگترین تامین کننده جوی مورد نیاز ایران است. اما با توجه به رشد سریع مصرف جو در ایران، این کشور از طریق افزایش خرید جو از دیگر کشورهای ساحل دریای سیاه در حال تامین نیاز روز افزودن خود است. در همین بازه زمانی، واردات جوی ایران از قزاقستان به 1.07 میلیون تن رسید.

 

 

 

 

 

 

به این مطلب امتیاز بده
(0 امتیازات)

آدرس کارخانه : کیلومتر 29 اتوبان باکو-قوبا ، شهر صنعتی سومقاییت 3-گ ، سومقاییت ، آذربایجان     

آدرس دفتر : بزرگراه قارا قارايف، خيابان بهروز نوري يف ٦١-٩ باكو - آذربايجان